Akikre büszkék vagyunk

A Váci Egyházmegyei Könyvtár az elmúlt tanévben rajzpályázatot hirdetett az

“Én templomom” címmel.

Kucsik Zsófia, Babcsány-Földi Ádám akkori 8. osztályosok és Jambrik Liliának akkori 5. osztályos tanulónk küldött be pályamunkát. A járványhelyzet miatt most októberben kaptuk meg a visszajelzést, hogy mindhárom tanítványunk kiemelkedően teljesített.
Jambrik Liliána igazgatói dicséretet kapott. Zsófi és Ádám már középiskolás, ezúton szeretnénk gratulálni nekik, büszkék vagyunk rájuk!

Eddigi stúdiós megemlékezéseink szereplői:

Szept. 20. Népmese Napja Balogh Vanessza 3. osztályos tanuló
Okt. 1. Zenei Világnap Fillér Liliána, Gáspár Barbara, Jambrik Gréta, Madlena Nóra, Megyesi Viktória, Nagy Kitti, Pesti Martina, Szaka Emma, Tihi Regina, Tóth Nóra, Váradi Lili
Ők mindannyian ötödikesek.
Okt. 6. Aradi Vértanúk Napja Fügedi Zalán, Gáspár Barbara, Hegedűs Konrád, Nagy Kitti, Jambrik Gréta, Madlena Nóra, Tóth Levente, Tóth Nóra, Váradi Lili
Ők szintén ötödikesek.
Okt. 23. Nemzeti ünnep Jambrik Liliána, Olcsvári Blanka, Gáspár Anna, György József
Stúdiósok: Kovács Bajnok, Illés Kornél
Ők mindannyian hatodikosak.

A szereplést édességgel és osztályfőnöki dicsérettel jutalmaztuk.

Nagy örömünkre szolgál, hogy kaptunk egy levelet az egri Szilágyi Erzsébet Gimnáziumból, amelyben az egyik volt tanítványunkról kaptunk egy nagyon szép jellemzést.

Madlena Luca jelenleg 10-es abban az iskolában, az Arany János Tehetséggondozó Programban vesz vészt. Nemcsak a tanulmányi eredménye jó, hanem a magatartása és a közösségi munkája is. Büszkék vagyunk mi is arra, hogy ilyen jól megállja a helyét a középiskolájában.

Papp Veronikára szintén büszkék vagyunk, akiről régebben szintén ilyen jó jellemzést kaptunk Egerből. Ő is az Arany János Tehetséggondozó Programban vesz vészt.